bubletea

jak poznám že mám práva prsa a ne ty tuková prsa?

gggggg
Doplňuji:
myslím tím že když je kluk tlustý tak se mu udělají prsa tak jak poznám že to nejsou ty jako maji kluci?

Nejlepší odpověď
Fallagela

😁 ale prsa jsou z tuku.
Doplňuji:
i prsa jsou zavislá na váze, paradoxně u spousty žen, když začnou hubnout, tak jako první jdou dolů prsa a naopak silné ženy mívají prsa velká. Ta tvá tuková prsa podle mého by byla beztvará a povislá naopak od ‚pravých prsou‘ ty jsou na první pohled pevná a pravidelná.

Další odpovědi
Krakis

Až se začnou klukům líbit… 🙂

anonym

Až budeš mít práva, tak nejspíš poznáš i jaká máš prsa.
Mohla bys mi vysvětlit, proč blbnete s těmi nahodilými písmeny v otázce? To tam podle tebe nějak patří, nebo jsi další z těch, kdo nepochopili, že jsou na PORADNĚ?

Kvákvákvá…