Nikkol

Jak poznám, že je led už dostatečně silný a může se na něm bruslit?

Nejlepší odpověď
tekumseh

Pošli na led tchyni, ať to vyzkouší..:-).
Ne, teď vážně – na stojaté vodě je jistota, když je 3 dny po sobě alespoň –10°C

Další odpovědi
Pepelupe

hoď na něj klacek , kamen nebo neco takoviho

Petra09

Pockej jestli uz tam bruslí jiny lidi a kdyz vidis ze jo ze to drzi tak vahat nemusis.A pokud chces nekde na samote tak jak ti tady radi tak nejdriv po 3 dnech a aspon –10 a zkus nejdriv pri kraji a to uz poznas jestli se nehne.

venkovan

My jsem se po něm opatrně prošli, potom zadupali, potom zaskákali a když praskal zmrznutě, šlo se bruslit. Jen je třeba dávat pozor nad větší hloubkou, u výpustí, okolí mělčin s rákosím apod.
Já těď čekám, až právě některé zarostlé vodní plochy zamrznou, abych se mohl zas podívat jak je venku hezky. Ještě je ale slabý mráz, respektive, nemrzlo tak dlouho abych se tam procházel bez namočení bot a oblečení.