Boy 13

Jak poznám, zda-li se jedná o torzi?

Včera večer mi začalo pobolívat levé varle a s tím trochu podbřišek. Dneska je to lepší, akorát to chvilkama taky pobolívá. Někde jsem četl, že je torze varlete (zaškrcení) a že tam se musí jednat rychle, do 4–6 hodin. Ale při té torzi je prý nesnesitelná bolest a že se člověk nemůže ani postavit. To já nemám, mě pouze jenom lehce pobolívá a s tím i trochu podbřišek. Jestli se mi to nezlepší do zítřka, tak jdu hned k doktorce. Nevíte prosím, co by to mohlo být? Děkuji vám moc.

Odpovědi
Drap

Může to být jen nějaké namožení svalu, ale také cokoli jiného. Na torzi varlete to sice nevypadá, ale správnou odpověď může dát jen lékař.