Nela1209

Jak poznám přiotráveného psa??

Můj pes je to jokšír .. jak jsme byly venku tak sežral psí granule které byly uprostřed chodníku tak pohromadě …tak se mi to zdá nějaké divné …a chtěla bych vědět první přiznaky kdyby byl „přiotrávený“ ..víte to někdo?? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Zdá se, že tvůj pes sežral granule, které na chodník vyzvracel nějaký jiný pes.
Nauč svého psa „odmítání potravy“ aby ti nesežral kdeco najde nebo mu někdo nabídne a ulehčíš sobě i psovi život.

Další odpovědi
badisko

tak to je nadyl …ale podivej se treba tady … https://www.go­ogle.ie/search?cli­ent=opera&q=priz­naky+otavy+u+psu&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#newwindow=1&sa­fe=off&client=o­pera&hs=sMh&ch­annel=suggest&q=priz­naky+otravy+u+psu&spe­ll=1&sa=X&psj=1&e­i=pmfQUeigK-Wf7AaCgIGIAQ&ved=0CCQQ­vwUoAA&bav=on­.2,or.r_cp.r_qf­.&bvm=bv.48572450,d­.ZGU&fp=46dbdb18766a3793­&biw=1020&bih=627

anonym

Za tu dobu než to budeš hledat můžeš být na veterině, uděláš líp, pokud je otrávený, nebo máš jen podezření na otravu, tak už startuj.