Fifka

Jak poznat otravu psa?

Mám podezření, že mi soused otrávil fenku labradora. Je to sice celkem slušný člověk, ale nesnáší, když mi fenka lítala po zahradě. Nemám žádný důkaz a nechci ho jen tak obvinit, ale věřím, že jí něco hodil. Měli jsme už pár konfliktů. Je vůbec možné, aby pes jen tak snadno něco špatného sežral? To nepozná, že je třeba pamlsek nějaký divný? Je důvěřivá a lidí se nebojí. A určitě by si vzala i od cizího. Bojím se pořídit si další fenku. Máte někdo nějakou zkušenost? Zapomněla jsem napsat, že jsem fenku našla už mrtvou.

Nejlepší odpověď
ten který je

Divím se co tady řešíš a spekuluješ.Vezmi fenku a okamžitě běž na vyšetření k veterináři.

Další odpovědi
Drap

Bez vyšetření a laboratoře nikdo nedokáže určit. Pes sežere cokoli co třeba voní po mase. Žádnou divnou chuť nepozná,

ivzez

Psa je mi líto. Proč jste ho pořádně nevychovala?
Dobře vychovaný pes by nesežrat nic, co nedostane od Vás.

Sama nic nezjistíte, jedině veterinář.

independent

K veterináři na pitvu.
Měla nafouklé břicho?
Pokud ano, tak se pravděpodobně otrávila.