Jak poznám mimoděložní těhotenství?

Odpovědi
Linamo

Pozna gynekolog pri sono vysetreni.

Veerdi

Mimoděložní těhotenství provází také silné bolesti podbřišku.Pokud vám vyšlo HCg že jste těhotná a na ultrazvuku lékař nic neuvidí,nejspíš vás pošle do nemocnice na pozorování,jestli nejde o mimoděložní těhotenství.Pří­padně už na tom ultrazvuku
může vidět,že je plod uhnízděn někde jinde než v děloze.

Janina266

Určité příznaky jsou..vynechaná menstruace, pozitivní těhot. test a k tomu silné bolesti a křeče v podbřišku..sla­bost, nevolnost. Nejspolehlivěji pozná lékař na UTZ.