Jahoda

Jak poznám, jaký mám antivir?

Dlouho mi tu vyskakovala tabulka „Norton Security Scan“. Pak přestala a dlouhou dobu mi vždy po zapnutí PC vyskočí tabulka „BitDefender 8 Free Edition has expired“. Toto je antivir, nebo co to je? A pokud toto antivir není, jak poznám, který antivir mám?

Děkuji.
Doplňuji:
Rynku,jsem tam, rozbalila jsem roletku a nic tam nemám napsáno. Mám Vám to vyfotit a odkaz s fotkou poslat na mail? Vůbec se v tom neorientuji.

Děkuji.

Nejlepší odpověď
rynek878

start-ovládací panely-centrum zabezpečení-tam by ste ho měla uvidět,nebo rozbalit spodní roletku,týká se Windows XP Pro
Doplňuji:
jo

Další odpovědi
Miroslavst

To nevím, mělo by to být u programu napsáno.

Skoro u každého programu je v nápovědě kolonka o programu a zde je název a současná verze.

Tato otázka mě velice zaujala a má hvězdičku :)

Děda Louda

Zobrazovaná hláška ti oznamuje, že vypršela licence bezplatné (zkušební) verze antiviru. Pro jeho další funkci je potřeba koupit trvalou, někdy také časově omezenou (obvykle na 1 rok), aktivaci, jež zpravidla obsahuje i nejnovější aktualizace.
Můžeš také zvolit jiný produkt tohoto zaměření, existuje jich mnoho. Před instalací nového antiviru nezapomeň odinstalovat ten stávající. Pamatuj taky na zásadu – pouze jeden antivirový program. Nainstaluješ-li jich více, neznamená to lepší ochranu, obvykle se mezi sebou budou „prát“ a způsobí tak víc škody, než užitku.

Michal Kole

Že v menu programy máte názvy jako AVG, Avast, Symantec, Avira,…