Avatar uživatele
Jahoda

Jak poznám, jaký mám antivir?

Dlouho mi tu vyskakovala tabulka „Norton Security Scan“. Pak přestala a dlouhou dobu mi vždy po zapnutí PC vyskočí tabulka „BitDefender 8 Free Edition has expired“. Toto je antivir, nebo co to je? A pokud toto antivir není, jak poznám, který antivir mám?

Děkuji.
Doplňuji:
Rynku,jsem tam, rozbalila jsem roletku a nic tam nemám napsáno. Mám Vám to vyfotit a odkaz s fotkou poslat na mail? Vůbec se v tom neorientuji.

Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Miroslavst, rynek878, anonym před 4826 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

start-ovládací panely-centrum zabezpečení-tam by ste ho měla uvidět,nebo rozbalit spodní roletku,týká se Windows XP Pro
Doplňuji:
jo

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

To nevím, mělo by to být u programu napsáno.

Skoro u každého programu je v nápovědě kolonka o programu a zde je název a současná verze.

Tato otázka mě velice zaujala a má hvězdičku :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Zobrazovaná hláška ti oznamuje, že vypršela licence bezplatné (zkušební) verze antiviru. Pro jeho další funkci je potřeba koupit trvalou, někdy také časově omezenou (obvykle na 1 rok), aktivaci, jež zpravidla obsahuje i nejnovější aktualizace.
Můžeš také zvolit jiný produkt tohoto zaměření, existuje jich mnoho. Před instalací nového antiviru nezapomeň odinstalovat ten stávající. Pamatuj taky na zásadu – pouze jeden antivirový program. Nainstaluješ-li jich více, neznamená to lepší ochranu, obvykle se mezi sebou budou „prát“ a způsobí tak víc škody, než užitku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Že v menu programy máte názvy jako AVG, Avast, Symantec, Avira,…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek