jaja1999

jak poznám

jak poznám že se klukovi libým

Nejlepší odpověď
kenyrts

já osobně si myslím,že se u toho ani nemusí moc mluvit,stačí ty jiskřivé oči,významné a opakované pohledy.

Další odpovědi
COVERENDER

Pokud se mu opravdu libis tak ti da nejaky signál, bud vic nebo min nápadný. Bud ti treba jenom nechává opsat úkoly a nebo te zrovna pozve na zmrzlinu 🙂 Ver tomu ze pokud se mu opravdu libis tak to poznas!

Retko

Spis bych rad vedel jak poznam ze se libim holce. U chlapu je to jednodussi. Jak psal kenyrts.

Pája

No já osobně taky bádám na tom, jak poznat u kluků že, se mu líbím. Ale většinou je to že tě sjíždí pohledem od hlavy až k patě 😁 a jestli je do tebe zamilovanej tak se ti kouká do očí a prohlíží si jak si krásná:-D nádhernej pocit X-*