orestez

Jak pozná kuřák při vapování, že už dostal tu svou dávku cigarety?

Tak třeba u nás čas udává pejsek, kterej chce jít ven.

Odpovědi
aliendrone

Já bych řekl, že podobně, jako když žíznivý pije a pak pozná, že už nemá žízeň. To se nekuřákovi blbě vysvětluje.

Tak to zas u nás jo, u nás čas udávají všelijaké ty…ééé… HODINY! (a ani nechtějí chodit ven, vřele DOPORUČUJI!) ;) :D :D

orestez

Ježíšakbarjose­fealláhmaria, aliendrone takže si budu muset pořídit takové pejsky, které mě zachrání před otravou, protože se jim chce chát? Jo? Já mám troubelku s akumulátorem, Smok. Furt se dá táhnout, furt. Síla 5. Ale nevidím žádné nesnězené vajgly. (česky žádná nesnězená vajgly)