Miroslav9940

Jak použít platební kartou na české poště Česká spořitelna?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak použít platební kartou od České spořitelny platí složenky nebo sipo ?babička. Česká pošta? Děkuji za odpověď Vojtíšek

Nejlepší odpověď
Hlada

Složenky, SIPO i další služby lze na poště platit kartou. Před přepážkou je terminál.

Další odpovědi
Mravenec

Složenky, ani SIPO nelze hradit kartou. Byl by to holý nesmysl.

Když chceš platit bezhotovostně, nepoužívej složenky, ale platbu odešli přes internetové bankovnictví. Veškeré údaje máš na složence: částka, číslo účtu, variabilní/spe­cifický symbol,…