Kazatel

Jak posunout prostý text, každý řádek v textovém editoru, o dva znaky?

Nejlepší odpověď
petrph

Tohle se dělá ve formátování odstavce. Čili, vybrat celý odstavec, (obvykle 3×klik myší), pak vybrat Formátování odstavce a měl bys tam mít Odsazení

Další odpovědi
Dochy

Pokud Ti jde opravdu o pokročilý textový editor (ve smyslu Word, OpenOffice apod) tak formát – odsazení.

Pokud Ti jde o textový editor ve smyslu notepad, nebo dalších editorů vhodných např. pro programování, tak buď kopírováním (ideálně pokud např. umí funkci „nahradit“ a jako paramater může být předhozen i konec/začátek řádku), nebo makrem (pokud to editor umí,

elkon

To záleží jak je editor nastaven.