dust8

Jak postupovat, pokud člověka probudí nucení na močení a chce ihned na toaletu, ale má erekci?

Nejlepší odpověď
Filip84

Pane?“
Co je?
Musím močku vypustit.
A, chcát bys chtěl!? Jdi to ven vykonat!
Ale pane!
Co je?
Tam mne vlci sežerou!
Tak si vezmi louč, hňupe!

Spáchej to podle tohoto manuálu: vezmi si oheň a jdi to ven vypustit.

Kdyby se fakt nedalo, tak do vany se Sicher trefíš. Pak ji, samozřejmě, pořádně umyj! 😅

Další odpovědi
Drap

Musí si vybrat.

Kelt

Záleží na tom, zda je erekce v dané chvíli výhodná, nebo ne. Tedy, zda máš partnerku. Jinak se říká „dobré vysrání (vychcání) – poloviční soulož.“

agentpv

po pár krocích směr toaleta erekce opadne. Anebo si na wc prostě sedneš.

paul1

Pokud sám neklesne, je mu potřeba zavelit: „K zemi“ , nebo „Lehni“ 🙂