Jak poslat hromadnou sms z internetu zdarma?

Máte někdo radu ,jak poslat třeba na 10 čísel hromadnou sms z netu zdarma bez nějaké registrace?
Díky za rady.

Nejlepší odpověď
anonym

Vyhledej si to na netu. Je to tak těžké? Pro tebe asi ano, kámoši.

Dej mi číslo, a já ti jich pošlu tisíce a zadarmo!

Další odpovědi
Pepa25

Přes SMS bránu. Pokud nepíšeš, u jakého jsou příchozí čísla operátora, je konkrétní odpověď těžká …

anonym

Jsi tupej,nebo ještě něco horšího?
Pokud nevíš,tak nereaguj chytrolíne.
Kloudnou odpověd nemáš.

anonym

Tak vidíš. Kdyby se setapouch omluvil led, byli bychom kámoši!

setapouch

„Omluva? Tady ? To budu s Jugarem kamarád, když se setapouch omluví.“
Já se omluvil annas, takže podmínka splněna. Koukejte se kamarádit.

anonym

Kloudnou odpověď mám a dokonce jen pro tebe :Vyhledej si to na netu. Je to tak těžké? Pro tebe asi ano, kámoši.

anonym

Neptal jsem se na tohle,abys mi něco poslal.
Dej mi číslo, a já ti jich pošlu tisíce a zadarmo!
Ptal jsem se na hromadnou sms na třeba 10čísel najednou,fakt asi málo čteš .

anonym

Vždyť jo, já bych napsal i dalším devítí , co jsou tady a mám na ně kontakt! Ty to nechápeš, Jugare?

Monzenk

ach ta ironie, sám vše komentuješ a ani to neznáš a teď tu za to budeš někoho komandovat ? :D :D :D :D