slipknotak

Jak posilovat trapézy?

Odpovědi
casey

cviky treba zde:
http://www.po­silovani-fitness.eu/f-31_specializace-trapezu-trenink
ja cvicim trapezy s jednoruckami dle tohoto navodu. ruce podel tela a zvedame pouze pohybem ramen nahoru, dolu. Pohyb cinek je tedy ve svislem smeru cca.15cm. Tady doporucují 3 serie po 15 opakovani, ale zalezi na tom, ceho chcete dosahnout. Pouze na procviceni a rysovani v poradku, jestli chcete dosahnout narustu svalove hmoty doporucuji ubrat a zvolit takovou vahu, aby jste dokazal pouze 10 opakovani.