Všeználek

Jak často cvičit s čínkami??

Chtěl bych se zaptat,kolikrát týdně posilovat ruce aby to mělo nějáký účinek.Chtěl bych začítposilovat s čínkami a chtěl bych si v tom ustanovit nějáký řád,kolikrát týdně,jak dlouho… Mohli byste mi třeba poradit nějáké vaše triky?

Jsem rád za jakékoli informace.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe každý den, nejméně 3× za týden , a to alespoň 30 minut

Další odpovědi
mojitek

za 1. neposiluj jenom jednu partii těla,to je nesmysl.
Když už budeš cokoliv posilovat,tak následný den ,čili den poté (minimálně)tu samou partii nech odpočinout-v tu dobu tyto svaly rostou a potřebují klid.Když budeš mít hodně času,tak 1.den posiluj vrchní partie(bicepsy,tri­cepsy,ramena,vrchní zádové svalstvo..)
2. den posiluj stehenní svalstvo,lýtka,břicho,zb­ytek zad..)
Pokud tě budou svaly bolet-čili nestačily se zregenerovat-necvič,nech je uležet.Ze začátku tě bolet budou,ale tak za 3 týdny+/- to bude v pohodě.Dej si záležet na správném provedení cviků.Netahej zbytečně moc velkou váhu-akorát by sis ublížil.Vykašli se na potravinové doplňky.Jez co máš rád,akorát minim.hoďku před cvičením nejez.Po cvičení si dej třeba banán.