dodole

Jak posílit sval na ruce? Jak dlouho cvičit, abych byl jako „Korbič“?

Chtě lbych si posílit trochu byceps neb co to je :D .Jak dlouho bych měl posilovat s činkou? Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Berušinka

Na ruce je víc svalů, takže musíš posilovat všechny. Pokud bys posiloval jen „bicák“, tak si za chvíli „nesymetrický“ – a to by byl hnus! =D
Najdi si na internetu nějaké seriozní cvičení, nějaké články apod.
Posilovat stačí i s jednoručkami a můžeš mít perfektní postavu.
Tady ti dám jeden odkaz, na různé přípravky se ale vykašli!
http://posilo­vacicviky.info/

Další odpovědi
terry

Tak dlouho, dokud sval nebude takový, jaký ho chceš mít.

venkovan

Nejlepší na vlakové nádraží a tak 10 let lopatou vykládat uhlí.

JarkaHor

Zvedat těžké váhy ;) dneska už ses dá všechno pořídit domů ;) se podívej na fitham mají tam hodně slušné ceny a pokud máš doma místo tak není moc co řešit ;)

idolaso

Tak dlouho, než to vyroste :) na podporu doporučuji proteiny.