natybubu

jak položit otázku aby za ní bylo uděleno co nejvíce hvězdiček??

např. má být v půlce rozpůlena a zbytek dopsán do dopln. info.:jak si mám nalakovat nehty.......když nemám jednu ruku??…prosím poradte

Nejlepší odpověď
led

1 – Má byť zaujímavá pre veľa užívateľov a dobre napísaná.
2 – V prípade zle napísanej otázky/neotázky to bude skôr veľa kritiky.
PS.
Niektorým ortodoxným kritikom je ale úplne jedno, ako je otázka napísaná, len keď tu môžu predložiť svoje „umelecké dielo“
Doplňuji:
AD lukasy,
nevolá sa vaša rada, ´navádzanie na podvod´? To sem nepatrí, je to proti pravidlám (kodexu) tejto stánky.

Další odpovědi
tom004

Zkus nějakou originální a chytrou.

Lucijej

Chce to položit zajímavou otázku a je jedno, jestli ji rozpůlíš nebo ne…

Natty*

Asi jsi nepochopila to slovo „zajímavá“. Má to být otázka, na kterou třeba také ostatní nevěděli odpověď, tudíž jim přijde zajímavá, poučná. Všem se úplně jedno, jestli otázku rozpůlíš v půlce, čtvrtce, tři čtvrtině nebo vůbec. Ale můžeš to zkusit, jestli chceš mít tu otázku esteticky zajímavou..

led

Utajené myšlienky novinára

titulok pútavý, ohromujúci, vystrelujúci chápadlá lákadiel
záver si čitateľ pamätá, sem to najdôležitejšie z témy
čo som zabudla?!
aký obsah, čo za obsah… á, ten balast, tá kopa písmen, odpadnutých z klávesnice? Len uložiť do akéhosi oči lahodiacemu tvaru. To blábolenie si aj tak nikto nazapamätá