zjentek

Jak poldové a podobné složky vyrážejí dveře, které se otvírají ven?

Ve filmu jsem to ještě neviděl, bo dveře, které tam vykopnou či vyrazí se otevřou dycynky dovnitř. U mě by ale nepochodili.

Odpovědi
elkon

Není nutné pokaždé dveře přímo vyrazit. Oni mají nářadí, kterým otevřou vše bez problémů. https://www.euro-security.info/cs/o­teviraky-od-esp.html a dveře otvírat ven je přímo lahůdka, protože je vypáčí.

honza19hk

U hasičů používáme pajsr nebo Holmatro. Ale je to metoda kdy dveře nebo futra zničíš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone

marci1

Příspěvek smazán administrátorem.

led

marci1, všimla som si opravu, ale napriek tomu, ni ste sama, kto robí rovnakú chybu v odkaze.
Nemôžte nám dávať odkaz na súbor vo vašom počítači. Dúfam, že ho nemáte s otvorenými dverami pre záujemcov z internetu. Radšej tie vstupné dvere zavrite.
podpis: váš vďačný hacker 🙂

marci1

Díky. 🙂