Drap

Jak podpořit stávku, když Praha je pro mne v současnosti nedostupná ?

Nejlepší odpověď
Ella

stávkuje se i v jiných městech, pořiďte si třeba odznáček =D

Další odpovědi
Tom.Noddy

..jednoduše..stávku nepodporuj…ne­nechávej se opíjet odborářskou vodkou. Místo aby lidem vysvětlili, že reformy jsou nutné, budou je hnát proti reformám..úžas. Reformy jsou třeba tak jak tak. A bolet by měly všechny stejně. Já jsem živnostník a stávkovat nemůžu. Nikdo mi nedá větší zisky a benefity, neznám víkendy a svátky…dávám práci lidem a platím docela „pěkné“ daně. Ale v životě nebudu nadávat. Protože mám selský rozum a vím, že tenhle systém udržet nejde. Chce to zamyslet se nad tím vším…a ne jen vypít tu „vodku“ a přečíst si pár titulků v novinách. ;)

tom004

Vzdušné cesty obsazeny nejsou. Zkus to padákem.:)

fcoop

Co to je za mánii jezdit stávkovat do jiného města? Jo táák – sídlo papalášů.........
Mimochodem – používání tohoto termínu od těch odborářských nabobů – „sedí“.
Odkud berou peníze na své platy? Jistě jsou s bídou průměrné.
Tedy – proč si nezastávkuješ ve svém městě?
Význam bude úplně stejný.