Gus_Fring

Jak podpořit růst do výšky v 16 letech?

Nejlepší odpověď
quentos

Nijak, to je genetika…

Další odpovědi
elkon

Nelze a pokud použiješ hormony, moc to nepomůže, ale zničí zdraví.

kostikos

Růstovým hormonen, ten podporuje růst v celém těle, ale samozřejmě pouze do genetického limitu jedince

paul1

Někde jsem o tom kdysi četl a nevím, či je to pravda. Zvyšující se výška potomstva má prý na svědomí používání hliníku v nádobách, příborech, obalech atd. Je to ale bez záruky, bylo to moc dávno a už si tím nejsem moc jist.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Gus_Fring

A může mít na výšku špatný vliv například nedostatek spánku, kalorií z jídla anebo vápníku?

nyjono

paul1 – a vzhledem k tomu, co se píše o nezdravosti hliníku, proto se už také téměř nepoužívá to nejspíš bude zavádějící informace.