JosefK

Zajímalo by mě, jestli se dá výška dětí nějak ovlivnit, urychlit, apod..

Jsem jeden z nejmenších ve třídě, je mi 16 let otec měří 192, matka 176, já mám asi 173, je nějaký důvod proč moji spolužáci přerostli své otce nejméně o půl hlavy?

Nejlepší odpověď
kropitko

Růst se dá samozřejmě ovlivnit,ale musel by si zajít k lékaři,který,když je potřeba předepíše hormony,ale v tvém případě je to zcela zbytečné. No a k tomu důvodu,proč jsou spolužáci o půl hlavy větší než jejich otcové,mě napadá jen jeden důvod,asi jejich otcové neměří,stenjně jako ten tvůj,zmíněných 192. Mimochodem 173 je dost,zřejmě ještě povyrosteš,no a přeci by jsi nechtěl měřit 2 metry,nebo snad jo ???

Další odpovědi
GangstaHelper

Možná si to jen namlouváš…

Já rostl i po 16, oni už třeba více nevyrostou. U každého to jde jinak.

9 řemesel

Viděl bych to jinak.Můj táta říkával:„nejsem ani malej ani velkej,jsem akorát“. A za druhé: po potížích růstu(to je prkotina) , přichází růst potíží(a to už je horší).Takže problém je asi úplně jinde , hlavu bych kvůli výšce nevěšel , geny a jiná moudra bych nechal v klidu …Tak hlavně zdraví a veselou mysl !

gnr54

To se nedá ovlivnit.Když vidim kolik měří tvý rodiče,tak ty nebudeš určitě malý.Jsi jen netrpělivý.Sečti si výšky rodičů a vyděl to dvěma.To by měl být prúměr tvé výšky.

Máca 2

Pokud máš 173 tak zase takový prcek nejsi a vaše třída je plná obříků,pamatuji si že kamarádi a spolužáci rostli ještě po 16roce.Buď v klidu ještě to doženeš a budeš na taťku koukat ze zhora.Hodně štěstí a trpělivosti