Avatar uživatele
JosefK

Zajímalo by mě, jestli se dá výška dětí nějak ovlivnit, urychlit, apod..

Jsem jeden z nejmenších ve třídě, je mi 16 let otec měří 192, matka 176, já mám asi 173, je nějaký důvod proč moji spolužáci přerostli své otce nejméně o půl hlavy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5065 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Růst se dá samozřejmě ovlivnit,ale musel by si zajít k lékaři,který,když je potřeba předepíše hormony,ale v tvém případě je to zcela zbytečné. No a k tomu důvodu,proč jsou spolužáci o půl hlavy větší než jejich otcové,mě napadá jen jeden důvod,asi jejich otcové neměří,stenjně jako ten tvůj,zmíněných 192. Mimochodem 173 je dost,zřejmě ještě povyrosteš,no a přeci by jsi nechtěl měřit 2 metry,nebo snad jo ???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Možná si to jen namlouváš…

Já rostl i po 16, oni už třeba více nevyrostou. U každého to jde jinak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
9 řemesel

Viděl bych to jinak.Můj táta říkával:„nejsem ani malej ani velkej,jsem akorát“. A za druhé: po potížích růstu(to je prkotina) , přichází růst potíží(a to už je horší).Takže problém je asi úplně jinde , hlavu bych kvůli výšce nevěšel , geny a jiná moudra bych nechal v klidu …Tak hlavně zdraví a veselou mysl !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

To se nedá ovlivnit.Když vidim kolik měří tvý rodiče,tak ty nebudeš určitě malý.Jsi jen netrpělivý.Sečti si výšky rodičů a vyděl to dvěma.To by měl být prúměr tvé výšky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Máca 2

Pokud máš 173 tak zase takový prcek nejsi a vaše třída je plná obříků,pamatuji si že kamarádi a spolužáci rostli ještě po 16roce.Buď v klidu ještě to doženeš a budeš na taťku koukat ze zhora.Hodně štěstí a trpělivosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví