JAK PODAT KASAČNÍ ODVOLANÍ K SOUDU

DOBRÝ DEN PODALA JSEM ŽALOBU NA DŮCH.OD.ŽE MI NEBYL PŘIZNÁN PLNNÝ IN.DŮCH.SOUD PROBĚHL ALE NEZDAREM A TAM MI ŘEKLI ŽE MÁM PODAT KASAČNI ODVOLÁNÍ PROSÍM NAPIŠTE MI CO TO ZNAMENÁ DĚKUJI

Odpovědi
Ajadom

Správně je „Kasační stížnost“
Mimořádný opravný prostředek používaný ve správním soudnictví.
Kasační stížností lze napadnout pravomocná rozhodnutí krajských soudů, a to z poměrně širokého výčtu kasačních důvodů. Kromě vad řízení a chybného právního posouzení lze namítat i nesprávné hodnocení důkazů soudem I. stupně, nové důkazy však navrhovat není možné.

Důvodem, z kterého může být podána kasační stížnost, je zmatečnost řízení před krajským soudem.
Další viz. odkaz

Zdroj: http://www.epra­vo.cz/top/clan­ky/duvody-kasacni-stiznosti-podle-103-s-r-s-cast-ii-24661.html

standa

Úspěšné podání tohoto speciálního opravného prostředku vyžaduje jednoznačnou ´přítomnost´ advokáta…, sama to nezvládnete.