Jak oznámit rodičům, že se stěhuju k přítelkyni

Potřebuju oznámit rodičům, že se od nich stěhuju k přítelkyni. Rád bych jim to sdělil nějakou vtipnou a originální formou, máte nějaký nápad? Ještě nutno vědět, že rodiče ani neví, že už skoro rok nějakou přítelkyni mám, dokonce ani ty předchozí slečny jsem jim nikdy nepředstavil (nebyl důvod nebo na to nebyla vhodná situace), takže oni ani nevědí, že jsem někdy v minulosti s někým chodil. Čekám na vaše nápady, cení se vtipnost a originalita!

Nejlepší odpověď
verka

Pokud si ještě nevšimli vašich předchozích známostí, možná si nevšimnou ani, že jste se odstěhoval.

Další odpovědi
lorja

Půjčte si v půjčovně křídla a před rodiči si je nasaďte.Na jejich dotaz k čemu je máte, odpovězte:Je načase, abych vylétl z hnízda.

lerak14

zůstaň u rodičů je tam větší jistota

nabubindes

aaa mluvíš s rodiči? zkus jim to normálně říci! mohlo by je to vyburcovat květší obezřetnosti a aktivitě, možná i moment překvapení zabere, kolik je ti let chlapče, už chodíš sám na dvorek?

BENYTA

Díky Verce jsem se hodně nasmála,opravdu dobrá hláška!