Avatar uživatele
e-neználek

Jak označíte list papíru aby se vědělo, že na druhé straně pokračuje text?

Když jsem byla malá, tak tatínek označoval např. vzkaz pro mě v pravém dolním rohu znakem (něco jako %, akorát to byly jen puntíky s lomítkem), abych věděla, že na druhé straně papíru je pokračování a že ho mám tedy otočit. Začala jsem to už jako dítě také používat a když se mě dcera zeptala jestli to může použít taky např. v písemce u učitele, který se na druhou stranu listu většinou nepodívá, jsem si uvědomila, že vlastně nevím jestli je to obecně známá věc a jestli to i ostatní používají…
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, dcera to nejdřív vyzkouší s tou značkou a uvidíme jaké IQ má pan učitel…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, iceT, johana 56, hanny 2, Bublinnka, Tom20, Damiana, marci1 před 3975 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Stále se to používá. Je to : tečka nahoře, lomítko, tečka dole.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Jestli myslíš tohle:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/616543/ima­ge.jpg
… tak to se používá stále.:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
pl4toon

Většinou píšu např: 1/3 , 2/3, 3/3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Dala by se použít i třeba šipka.Já vždy nedopsal to slovo nebo větu,aby to kantora donutilo otočit ten papír :D Když jsem psal vzkaz někomu,tak jsem napsal prostě slovo „OTOČ“ velkými písmeny,aby to bylo hned jasné :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
T-ess

Normálně se to dá použít. Pokud nestačí takové znamínko, tak tam napíšu velkým tiskacím POKRAČOVÁNÍ NA DRUHÉ STRANĚ. Někteří učitelé jsou fakt (omlouvám se že to tak musím říct) retardi :DD.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek