Avatar uživatele
Pavel950710

Jak otevíráte mikrotenové sáčky?

Zdravím, měl bych takový dotaz, Jak co nejrychleji otevíráte sáčky na potraviny v obchodech? Někdy je to totiž fakt o nervy :) Díky moc

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, annas, marci1, Kepler před 1157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Přiznávám, že mám problémy zvláště u těch sáčků, které jsou rovné, tedy vypadají na obou stranách stejně.

Nosím vlhký ubrousek, teď mám ruce od desinfekce, tedy vlhké – snáz otevřu, kupuji jako první pečivo. .,. , pokud zapomenu ubrousek, sáček trochu na okraji pomačkám.

Našla jsem na netu 5 tipů, jak sáček otevřít. Třeba vás některý postup zaujme.

https://tv.id­nes.cz/domaci/jak-otevrit-igelitovy-sacek-pytlik-mikrotenovy-sacek-matej-smlsal.V210217_154­553_idnestv_smls

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Lehce nasliním dva prsty. Musím kvůli tomu na chvíli stáhnou respík, nedá se svítit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Justin1

Dělám to obvykle třením okraje sáčku mezi prsty, ale pokud mám na rukou rukavice z podobného materiálu, tak to skoro nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Roztáhnu sáček u uch. Na ovoce a zeleninu používám síťový ovosáček. 🙂
https://www.gre­enstore.cz/sac­ky-na-ovoce-a-zeleninu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… „do prdele, kurva, já se na to vyseru“ >>> to je po ránu hlahol u pytlíků …
… já jsem ale našel skvělej fígl: posílám pro pečivo manželku …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Většinou je na sáčku místo, kde je mikroten posunutý, nebo po delší straně lze odsunout a postrčit prsty nahoru. Určitě neolizuji prsty (stejně mám mikrotenové rukavice), to už bych si mohl rovnou objednat místo v nemocnici. Jak může něco takového někoho napadnout:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Nejsnadněji to jde u „ušních“ výběžků. Většinou zde není problém oddělit snadno obě vrstvy. Pak už jen pokračovat.:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pavel950710

No právě, to by se teď nemělo. Ale když už tam stojím jak idiot minutu a furt nic, tak to taky udělám :/

před 1157 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek