Pavel950710

Jak otevíráte mikrotenové sáčky?

Zdravím, měl bych takový dotaz, Jak co nejrychleji otevíráte sáčky na potraviny v obchodech? Někdy je to totiž fakt o nervy :) Díky moc

Nejlepší odpověď
annas

Přiznávám, že mám problémy zvláště u těch sáčků, které jsou rovné, tedy vypadají na obou stranách stejně.

Nosím vlhký ubrousek, teď mám ruce od desinfekce, tedy vlhké – snáz otevřu, kupuji jako první pečivo. .,. , pokud zapomenu ubrousek, sáček trochu na okraji pomačkám.

Našla jsem na netu 5 tipů, jak sáček otevřít. Třeba vás některý postup zaujme.

https://tv.id­nes.cz/domaci/jak-otevrit-igelitovy-sacek-pytlik-mikrotenovy-sacek-matej-smlsal.V210217_154­553_idnestv_smls

Další odpovědi
Kepler

Lehce nasliním dva prsty. Musím kvůli tomu na chvíli stáhnou respík, nedá se svítit.

Justin1

Dělám to obvykle třením okraje sáčku mezi prsty, ale pokud mám na rukou rukavice z podobného materiálu, tak to skoro nejde.

marci1

Roztáhnu sáček u uch. Na ovoce a zeleninu používám síťový ovosáček. 🙂
https://www.gre­enstore.cz/sac­ky-na-ovoce-a-zeleninu

Mc Merkurion

… „do prdele, kurva, já se na to vyseru“ >>> to je po ránu hlahol u pytlíků …
… já jsem ale našel skvělej fígl: posílám pro pečivo manželku …

elkon

Většinou je na sáčku místo, kde je mikroten posunutý, nebo po delší straně lze odsunout a postrčit prsty nahoru. Určitě neolizuji prsty (stejně mám mikrotenové rukavice), to už bych si mohl rovnou objednat místo v nemocnici. Jak může něco takového někoho napadnout:

Jiří Bohumil

Nejsnadněji to jde u „ušních“ výběžků. Většinou zde není problém oddělit snadno obě vrstvy. Pak už jen pokračovat.:-)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pavel950710

No právě, to by se teď nemělo. Ale když už tam stojím jak idiot minutu a furt nic, tak to taky udělám :/