hipen11111

Jak oslovit penfriend?

Dobrý den
Zaregistroval jsem se na pár stránkách zaměřených na penfriend(přítel na dopisování v cizím jazyce), ale nevím jak mám začít. Konkrétně nevím jak mám oslovit nějakého penfriend, tedy co mu napsat v úvodním, prvním dopise. Budu rád za každou radu. Předem moc děkuji za odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Hi, Archibald…
😉
A pak mu/jí napiš, proč sis vybral právě jej/ji, proč vlastně navazuješ tento způsob konverzace, co tě zajímá, dotaž se co zajímá jej/ji (o čem byste si mohli psát)…