huxa

Jak opravit jack u sluchátek?

Dobrý den, mám na sluchátkách vykroucené drátky a potřeboval bych vyměnit jack, mám také doma hodně prodlužovaček na sluchátka, které už nikdy neupotřebím, mohl bych vzít z nich jack s kouskem drátku a drátky spojit? Jestli ano, jak by měl spoj vypadat? (svázat drátky, pouze je překrýt a slepit, …). Popř. Prodávají se i náhradní jacky, které nejsou potřeba pájet? (měl jsem takový mono, asi 15 let starý a bylo to daleko lepší, než co jsou teď :))

Odpovědi
Alesh

No jasně, rozkucháš to a pak jen spojíš ty dva správné drátky. Samotné zaizolování a provedení po estetické stránce záleží jen na tvé zručnosti.