dalik12345

Výběr Sluchátek.

Chtěll bych se zeptat. Natáčím videa, ale lidi mi říkaj, že si mám pořídit lepší sluchátka. Jaké sluchátka si mám pořídít, ale musí být s mikrákem. Díky
P.S. Jakákoliv cena
Doplňuji:
Mě jde o dobrý zvuk a, abych neslyšel pozadí.

Nejlepší odpověď
bobánek

Skus si koupit sluchátka značky Genius redstar multimedia.Mají aji mikrofon,ja je mám dva roky a jsem sněma spokojený.

Další odpovědi
Johny_r

Pokud Ti jde o to, že kvalita zvuku u Tvých videí nestojí za nic, kup si pořádný mikrofon. Sluchátka Tvůj problém neřeší a žádná sluchátka s mikrofonem nemají kvalitní mikrofon.

Aspoň trochu kvalitní mikrofony začínají na několika málo tisících.

anonym

tady http://interlin­k.tsbohemia.cz/pe­riferie-sluchatka-s-mikrofonem_c5808­.html

sgr

nejkvalitněší sluchátka jsou Sennheiser a nebo KOSS. Geniusi se k nim nemůžou rovnat je to německá kvalita hrajou nahlas kvalitně a jsou super odzvučený už po nasadění skoro nic neslyšíš z venkovního oklí