Complex

Jak opravit hlášku na obrazovce PC: Reboot and select proper Boot Device or Insert Boot Media in selected Boot device?

Odpovědi
Edison

Ano: Reboot and select proper Boot Device or Insert Boot Media in selected Boot device.

Horší je to s hláškou Error 754256795W2256.

aliendrone

Řekl bych, že budeš muset restartovat a vybrat patřičné bootovací zařízení, popřípadě do vybraného zařízení vložit bootovací (umožňjícící „natáhnutí systému)“ médium (např. placku)

NEBO

Zavolat někoho, kdo to udělá za tebe. ;) :D :D

Edison

Ještě funguje stickit. Přelepit místo na obracovce, kde se to zobrazuje. A nakonec by mohlo zafungovat to místo na obrazovce zcela odstrtanit.