tencosepta

Jak opravit chyby v nastavení systém a sítě?

Dobrý den, tak mám prý 142 chyb v nastavení systému a sítě a potřeboval bych vědět, jestli lze tyto chyby opravit bez nějakýho programu. Mám Win 8.

Odpovědi
anonym

  1. musíš chyby identifikovat (přesně)
  2. pak musíš chyby opravit

Ano – velmi pravděpodobně je možné chyby opravit „bez nějakýho programu“ (pokud za program v tomto kontextu nepočítáš instalátor W8), ba dokonce je pravděpodobné, že pokud se o to pokusíš „nějakým programem“, bude to ještě horší.
Ale jestli se domníváš, že existuje nějaké řešení ´klik-klik-čáry-máry-klik-abrakadabra´, tak ne – takové řešení neexsituje, musíš o tom něco vědět (naučit se) – a nebo najít kamaráda, který ví – a nebo si opravu zaplatit.
___
No – pro jistotu si zazálohuj data dřív, než začneš laborovat…
😉

MK44

Prý? Kdopak říkal? Je důvěryhodný?
O jaké chyby jde a jak se chyby projevují?
Pokud jsi si jistý, že jde o chyby a že se nějak projevují, nejdříve o konkrétním problému něco nastuduj, seznam se možnými následky případného zásahu, a dřív než zasáhneš, zálohuj si data.