Avatar uživatele
HarpPlayer

Jak omezit nečí přístup na můj Facebook?

Nechci si kolegu ODEBÍRAT Z PŘÁTEL – jen nechci, aby mi pořád něco psal na můj profil – jak na to?
Děkuju!

Zajímavá 0 před 249 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Nastavení a soukromí → Nastavení → Profil a označování → Kdo může přidávat příspěvky na váš profil? → Zaškrtni “Jenom já”.

Popřípadě sjeď o pár řádků níž na možnost “Chcete kontrolovat příspěvky, ve kterých vás někdo označil, než se zveřejní na vašem profilu?”. A popřípadě si tuto funkci zapni.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

  1. Otevřete Facebook a přihlaste se do svého účtu.
  2. Klikněte na ikonu se třemi vodorovnými čárkami v horní části stránky a poté vyberte „Nastavení“.
  3. Klikněte na „Ochrana a soukromí“ v levém panelu.
  4. Vyberte „Nastavení zobrazení a soukromí“, poté klikněte na „Nastavení soukromí“.
  5. Klikněte na „Jak lidé najdou a kontaktují vás“.
  6. Zde můžete upravit nastavení, kdo vám může psát zprávy a kdo může vidět vaše příspěvky na vašem profilu. Můžete tak omezit konkrétně jeho přístup k vašemu účtu.

Pokud si nejste jisti, zda chcete kolegovi úplně zabránit v přístupu k vašemu profilu, můžete si vyzkoušet jednu z následujících alternativ:

  • Klikněte na jeho profil, poté na tři tečky v pravém horním rohu a vyberte „Blokovat zprávy“. To mu zabrání odesílat vám zprávy, ale stále bude mít přístup k vašemu profilu.
  • Můžete také nastavit své příspěvky na „Pouze pro přátele“ a pak ho odebrat z přátel. To ho nevyřadí z vašeho života úplně, ale omezí jeho schopnost vidět, co děláte na Facebooku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Malvína

Odpověď AI je mimo téma.

Avatar uživatele
Emulicek03

hahah :D AI je casto mimo tema :D

Nový příspěvek