plebs

Jak ohodnotit svého kašpárka pokud se dáma zeptá předem na velikost?

Proběhlo tiskem, Linda raději se zeptám mužů s kterými jdu do postele jakou mají velikost abych byla spokojená.
Sex a vztahy 28.12.2023 ve 22.00 hod. autor Karolina Krausová.
Jaká je stupnice jako u oděvů nebo bot a pod.?

Odpovědi
Rokio

Svého kašpárka měli králové ve středověku. Není tak moc důležitá výška komika, ale spíše jeho schopnost pobavit jeho veličenstvo.

zjentek

Máš hrubou chybu už v premise jaký kašpárek je potřeba si uvědomit kokotááá MÁME MY (!)>>> https://www.y­outube.com/shor­ts/f_uGVQK1ItQ

da ny

Těžko 😉
Zlatá je střední cesta......

Těžko říci, zda má taková „dáma“ obavu z menšího rozměru. Měla by se bát, toho většího!!!
Třeba se zajímá, pro velikost kondomu!!!
Každý chtivec, či zoufalec, nebývá „vždy připraven“ (ve vlastním zájmu a v zájmu budoucí, stálé partnerky. Jinak je sběrač HPV virů a ona se pak dočká v lepším případě výtoků, nebo rakoviny).
Také záleží na tom, jakou velikost má „Ona“ (páč, to už není dáma…) a zda umí a je ochotná vědomě pracovat se svalstvem pánevního dna. 😉
Případně vybírej, mezi 65% žen, kterým je sice kopulace příjemná, ale vaginální organismus nemají, nepotřebují.
Co „radí“ na toto théma „štamgasti:? (Hádám, že budou vedle, jako ta jedle).
P.S.
V LDN jsem poznala muže, který, takto pochoval 3. manželku. „někde nakoupil“ a pak, pravděpodobně „jen rozséval“…. Nebyl, ve vztahu promiskuitní (ale sex, bez ochrany), vychovával všechny děti (i ty „cizí, zděděné“.

cappuccino

Rokio, co ty o tom muzes vedet?

Rokio

cappuccino: 🙂