df

Jak odstranit pyl ze střechy auta?

Mam na střeše i po umytí takove tečky. Je to jak lepidlo a nejde to dolu. Co s tím mám udělat, jak to odstranit?

Nejlepší odpověď
elkon

Není to pyl, ale kapající nektar z květů stromů. Je potřeba důkladné omytí autošamponem. Pyl je prášek, který se dá opláchnout obyčejnou vodou. V tomto období nestavím auto pod kvetoucí stromy. Ušetřím si práci.

Další odpovědi
Malvína

Asi bych zajela do automyčky. Jejich kartáči by to mělo jít.

Ametyst

Nedávno jsem parkovala pod lípou a řešila jsem stejnou věc: lepivé kapky na laku i oknech. Jezdím na ruční mytí s nanopěnou.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy

df

Malvina, do myčky nejezdím. Umývam to bezkontaktně. Nebo ručně. Mam to dva roky stare a šetřim si to.

aliendrone

df>>> Když nechceš do myčky, tak musíš MÝT POŘÁDNĚ. Šudlání je nanic! Nejen při mytí. ;) :D :D

Auto JE zboží jako každé jiné. Stejně jako třeba bagr. Má ti šetřit čas, námahu a peníze. Nebuď otrokem věcí, i když mají vyšší pořizovací cenu. To si je pak ani nepořizuj, budou ti jen KE ŠKODĚ. (nákladům, zlosti atd.) ;) :)