dust8

Jak odpudit pavouky zespod pergoly, aby tam nedělali pavučiny?

Pokud možno přírodní cestou a aby se tam pavoukům prostě jen nelíbilo a lezli si jinam.

Odpovědi
Drap

Pokud to zabezpečíš tak, aby se tam nevyskytovali žádné mouchy ani jiný hmyz, pavouci to vzdají a půjdou jinam

Michálek1245

Udělejte tam nějakou pořádnou podlahu, kterou vysypete drobným šterkem a na to uděláte prostě klasickou zámkovou dlažbu (nebo i jinou). Ale jako "zahradní altány ":[https://www.pergola-drevena.cz/drevene-pergoly-zahradni-altany] a pergoly jsou co? Venkovní záležitost. A venku jsou co? Pavouci, hmyz a celkově prostě tahle havěť. S tím nic neuděláte, i kdybyste se rozkrájel.