museum

jak odpovědět na otázku: „proč si mám vybrat právě Vás na tuhle pozici?“

Nejlepší odpověď
anonym

Po pravdě: Jsem na tuto pozici Váš nejhodnější kandidát a budu pracovat až do roztrhání těla, abych Vám to dokázal(a).
Doplňuji:
Taky by to mohl být nejvhodnější kandidát (kdyby mi nevypadlo to „v“).

Další odpovědi
Tom20

Po týhle větě,doporučuju odejít :D

led

Povedať pravdu?
„Tú prácu potrebujem a som ochotná robiť aj pri porušovaní Zákonníka práce, za menej než minimálnu mzdu a pritom ´držať hubu´?
Veď ja som ten najvhodnejší pracovník pre každého (vykorisťovateľa)…“

Doplňuji:
Takže pravda asi nie je tá najvhodnejšia odpoveď.
Budete musieľ zaklamať:
„Myslím, že si práve myslíte: ´Túto beriem je najvhodnejšia´ “

ddolenska

Protože na to mám.

venkovan

Nevím jestli jsi ten nejlepší kandidát na tu pozici, když se ptáš lidí co máš říci. jedině kdyby to byla pozice kde se sbírají od lidí jejich názory.
Nezlob se, ale pokud neodpovíš s jistotou (bacha, mají v týmech odborníky na lidské chování), tak ti tu můžeme psát cokoliv, ale potom to neprodáš a nebo zas přehraješ.
Takže – moje doporučení je asi takové: protože vám mohu nabídnout to a to, mám zkušenosti …, jsem takový a takový v týmu nebo samostatný atd.

Damiana

Tahle otázka je součástí zavedeného klišé, kterým ti odpověděla Očko. Je to nic nevypovídající, ale agresivně znějící dotaz, se stejně nesmyslnou, ale předpokládanou odpovědí. A hlavně – odpoví tak každý, na to se připrav.
Pokud se tě někdo takhle hloupě zeptá – zkus spíš pouvažovat o tom, zda se ti bude líbit v práci, kde budeš vlastně jen robotem. Jestli ti jde o sílu své osobnosti a vlastní názor, odpověz po pravdě a opravdu od srdce. Když bude personalista fakt profík a ne jen naprogramovaný stroj zpracovávající lidské zdroje(!), jistě ocení tvůj přístup.

muflix

protoze sem ochoten pracovat za nizsi mzdu nez ostatni :D
Doplňuji:
hlavne aby to melo pro zamestnavatele/per­sonalistu smysl ta odpoved tak ji musi zodpovedet sam uchazec..