Nikkol

Jak odmítáte nevyžádané telefonní hovory pojišťoven, bank a jiných společností které nabízí o co nestojíte?

Nejlepší odpověď
baghira

Řeknu, že o jejich nabídku nestojím.

Další odpovědi
Sůwa

Zdvořile odmítnu, oni jsou zvyklí i na horší způsoby,tak je aspoň mile překvapíte.

lexx

řeknu: majitel tohoto čísla před týdnem zemřel. děkuji za oslovení a nabídku.

Michal Kole

Slušně jím říct, že zrovna sedíte na záchodě nebo se „rozmnožujete“ 🙂

terry

Říkám, že zrovna teď nemám čas ať zavolají později. Většinou řeknou, že se ozvou a pak se už neozvou :D.

Syd

No oni většinou sami začnou větou jako „Máte pět minut čas?“, „Mohli bychom vám položit pár otázek?“, „Chtěla byste ušetřit…?“, tak jim rovnou odpovim „ne“ a je to 😉

fablen

většinou se vymluvím na nedostatek času nebo nezájem o nabídku.

Výjimečně si nechám i něco nabídnout a vysvětlit, ale pak jsou ještě víc otravní, když řeknu, že zájem mít nebudu. Asi nasadí II.přesvědčovací stupeň: Můžete mi říct, proč nechcete slevu? Vy nechcete ušetřit? Nebo snad znáte lepší nabídku?…

fg

Sotva se představí,zavěsím.

baghira

Když tak sleduju ty výmluvy… proč je tak obtížné říct prostě a věcně, že nemáte zájem?

Syd

fablen: popravdě jsem se s tímhle 2. přesvědčovacím stupněm u telefonickýho otravování nesetkala, ostatně na řešení takový situace je na telefonu to červený tlačítko. Daleko neodbytnější bývaj pouliční vnucovači, ty začnou rovnou „Dobrý den, jaký máte tarif / chtěla byste volat levněji?“ a nedaj pokoj a nedaj a táhnou se za mnou jak vocasy přes půl města