Danielson

Jak odlišit asijské ženy? Co si myslíte vztahu europoidní a mongoloidní rasy?

Poslední dobou začínám přemýšlet o případné návštěvě dálného východu, že bych se zkrátka po školách sbalil a odjel tam na nějaký ten rok. Teď jsem zahlédl tento obrázek a na základě mých nabitých znalostí by toto byla z největší pravděpodobnosti Japonka. Co myslíte? Jaký je váš názor na páry europoidní a mongoloidní rasy?

http://www.ple­zir.cz/gify/1110-hodne-dobra-kocicka-ten-jeji-usmev-a-vlastne-vsechno-so-sweet/

Odpovědi
arygnoc

žiadny.
láska kvitne nie len v každom veku, ale aj v každej zemi.

mosoj

Určitě narazíš na kulturní rozdíly, ale i ty se dají překonat pokud jsou toho oba schopní.

Funna

vůbec by mne nenapadlo, myslet si něco jiného o „smíšených“ párech, než o těch stejné rasy…ale zrovna tahle je typická blbka z FB, takže si vyhlédni raději nějakou jinou .-))

Reezo

Tak hlavně jde o to, že v Asijských státech se upřednostňuje spíše monogamie, zatímco v západním světě a evropě je to spíše polygamie. Média ovládají mysl mladých lidí a říkají jim jak se chovat a řešit různé situace. Navíc Europoidní lidé jsou spíše zkažení a ovládaný materialismem. Také se jednou budu muset vydat na cestu do Ásie, abych si tam našel normální ženskou 🙂