TechLili

Jak odhlásit poštu od Witt International?

Každý měsíc babičce bombardují schránku katalogy od Witt International a podobných společností. Našla jsem sice na internetu formulář na odstoupení od smlouvy, ale to bylo pro objednané zboží, ne ten katalog který nám furt posílaj. Kde mám hledat?

Odpovědi
mardub4

Jsou vlezlí a myslím, že ani odhlásit nejdou. Trpělivě schránku vybírám a dávám katalogy do sběru. Vždy se ale někdo někdy nachytá a nějakou tu tržbu přece jenom mají. Ale napadá mě, zkusit na poště říct aby to do schránky nedávali.

marci1

Odhlaš na: servis@witt-international.cz