aliendrone

Jak objektivně a relevantně jste informováni, víte něco podrobného o kauze notebooku Huntera Bidena?

Zde v médiích po tom prakticky ani štěk nepesl s vyjímkou bulváru (velmi vlažně např. Blesk apod., tam to ale podali formou „Hunter je nepovedený zlobivý synáček“, což sice je pravda, ale jen OKRAJOVÁ). Přirozeně totálně prolhané čestapácké DEZINFORMAČNÍ weby pro blbečky jako „Manipulatori,cz“ to šmahem popřely – viz https://manipu­latori.cz/mani­pulace-nepravdy-a-konspiracni-teorie-v-rozhovoru-jaroslava-basty-pro-idnes-premium/ ! Copak asi budou mektat teď, když se ukázalo, že Bašta nikoliv třikrát lhal, ale naopak mluvil PRAVDU? ;) :D :D

Je mi jasné, že nejspíš o tom nevíte VŮBEC NIC, tipnu si dokonce, že Pepa25 nebo paul1 to budou popírat i dnes, kdy o tom ví CELÝ svět (poté, co to Mark Cukrouš z FB veřejně proflákl). Takže mrkněte na toto video (dokud NEZMIZÍ!), ale udělejte si na to čas. Je to na 1,5h a nejde to „přeskákat“, aby neunikly všechny souvislosti.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=biOW79DdAw0&ab­_channel=Michal%C­5%A0opor

Nejlepší odpověď
Lgee

Sledoval jsem to na "neoficiálních infozdrojích", ale klonil jsem se k názoru, že jde opravdu o ruskou dezinformaci.

Další odpovědi
led

Jiná odpověď.

Nemala by som tu propagovať webové stránky, ale otvorte si YouTube, nielen aliendronovu ponuku a nájdete tam toho dosť. Ale, pozor, pri pozeraní alebo čítaní z rôznych zdrojov, si získané informácie pozrite aj v iných zdrojoch, ale nielen z jednej strany. A hlavne premýšľajte.
Lgee, "o ruskou dezinformaci."to myslíte vážne? Vieme predsa, že aliendrone je vesmírny diverzant a záškodník vyslaný zo svojej planéty na likvidáciu pezemských civilizácií, veď už o tom písal aj H.G.Wels. Len počkaj aliendrone, až sa to prevali!

elkon

Jiná odpověď.

Nezajímá mě to.

Ametyst

Sledoval jsem to podrobně, spíš jsem v šoku, že se to nakonec opravdu provalilo.

Přesně ta špína, kterou házeli na Donalda Trumpa, včetně kšeftů s Ukrajinou a Ruskem, se provalily na Bidena ml.

Filip84

Nevěděl jsem o tom vůbec nic.

a i když, teďka, díky Tobě, vím, že něco takového, tak nebo tak, bylo, je mi to trojctihodně Wurst.

Je mi to úplně někde ze stejného důvodu, z jakého nechodím k volbám. Prostě není možné, aby presidentem U. S., v roce 2022, byl jakkoli slušný člověk. Však víš, jak dopadli Kennedyové, ne? K tomu jsou jenom fragmenty faktů, ale i z těch „mrazí“ (mne ne, mne to nepřekvapuje).

To máš prašť, jako uhoď: Lagerkommandant Prymula chtěl všecky zavřít do domečku, a pak byl po policejní hodině v hospodě, která měla být stejně zavřená. No, a protože se to profláklo, že na to nešel hodit tutl, no tak se to „komunikovalo“: on Prymula, sice, byl v hospodě, to je pravda, ale není pravda, že ta hospoda byla otevřená, ona byla zavřená a Prymula si tam šel jenom zapít léky, protože oni tam chystali potravinové balíčky pro bengo & MěStaPo (nebo tak něco). To neobstálo, protože se profláklo, že tam nebyl sám, ale že tam byl i s jinýma gumama s vlády, parlamentu, a tak vůbec, tak se to „komunikovalo“ #2: oni nebyli v hospodě, protože hospoda byla zavřená. Oni byli v salónku, který měli extra pronajatý a měli tam poradu vlády. Nic k jídlu a pití nedostali, takže, vlastně, o nic nejde. Rádio Jerevan hadra, vypít kakao a sníst piškoty s přesnídávkou a spinkat, milé děti, zítra bude o Budulínkovi!

Kuní Gesicht Babiš taky nikdy za nic nemohl: buďto jim to říkal, ale oni ho neposlouchali, nebo jim to neříkal, protože to nevěděl, ale za to nemohl, protože ho neinformovali. A už to bylo komunikováno. Nebo za to nemůže, protože to smetla oposice. Prostě: nemůže za nic, za všechno můžou ti jiní, zejména mimozemšťani, oposice a jehovova pomsta! 🙂

Víš kam s tím můžou?

GM

Nevěděl jsem o tom vůbec nic.

A ani mě to nezajímá, mám svých starostí dost.

paul1

Nevěděl jsem o tom vůbec nic.

A v podstatě mne to ani nezajímá. Bylo někdy okolo prezidentské kampaně a tam se vždy háže špína na protivníky, většinou smyšlená. Zajímají mne jiné fakty, např.:
https://ct24.ces­katelevize.cz/do­maci/3532758-cesko-dostane-od-usa-za-pomoc-ukrajine-temer-tri-miliardy-korun-na-modernizaci-armady
To je dobrá odpověď různým křiklounům, které bylo slyšet na Václaváku.

Porkman

Sledoval jsem to na "neoficiálních infozdrojích", ale klonil jsem se k názoru, že jde opravdu o ruskou dezinformaci.

Pardon, chtěl jsem napsat, že to podrobně sleduji

aliendrone

Filip84>>> Pragmatický názor, tomu MOC DOBŘE rozumím. A byla doba, kdy bych se jen smál nad „hloupostí“ dikutujících ovčanů. Blbé stádo ať zdechne, hlavně ať PLATÍ, od toho tu přeci lůza je, no ne? Jenže čím více mám nakročeno do penálu, tím více mě stávající situace sejří. :(

No uvaž, nebylo by LEPŠÍ prostě jen jednoduše zaplatit ROZUMNÉ daně, nikdo se (s vyjímkou konkurence přirozeně) do tebe nesere, nevymýšlí na tebe nesmyslné hovadiny a netluče ti klíny do hlavy dnes již TAK STUPIDNÍHO formátu, že zůstává rozum stát? :o

Nebo prostě jen stárnu a měknu, jak se to těm „déle mladým“ stává? :o :(
Prostě DILEMA pro každého, kdo se nechce na šarádě autorsky podílet, natož v ní účinkovat. (ne že bych měl iluze o tom, že jedni i druzí by měli na výběr). :)

Filip84

Ty, já se Ti ani trochu nedivím, že Tě to sere. Jenže, narovinu, nasírat se nad blbostí jiných není nic jiného, než že se tím, vlastně, mstíš sám na sobě. Což děláme, občas, určitě všichni, takže to nemá být kritika, jenom konstatování všech skutečností. A já se, čím jsem starší, o to více se snažit, aby to mstění se na sobě bylo co možná nejvíce výjimečné. Protože ono je to, taky, kontraproduktivní: já jsem potom, akorát, toxický na své okolí. 🙂

Na té chorobě se to sakra dobře illustruje: minister pro řízení choroby #1 „Manekýn“ komunikoval, média to probírala, burani se báli, tak šili tlamokryty a nosili je všude, i do lože za účelem spáchání soulože na osobě blízké, nebo do domácí sauny. Nebo s tím, trubka, jela na kole, a jsa okularzysta, ty okulary se jí zamlžili, ona s sebou flákla na asfalt, no a dojebala se tak, že musela do nemocnice na operaci. Takže, burani šili tlamokryty, báli se a sdíleli, jak se ještě více účinněji bránit proti té vlašské chorobě, no a Svetr Červený, Gesicht kunní, Lagerkommandant, Manekýn et alii si mastili kapsu na tlamokrytech z lidově demokratické Číny, a na vinylových rukavicích z imperialisticko kapitalistické Číny a tak podobně. Pak, jakože, vlašská choroba nebyla, protože kuní Gesicht řekl, že byla poražena, tak byla líbačka, sdílení píva a mejdlo, to vše na thema „porazili jsme chorobu, už nikdy nebude!“. A Lagerkommandant si zřídil pacht na tlamokryty a testy, atp. A, ejhle, choroba se vrátila a najednou nestačily tlamokryty z ručníku, trička nebo ubrusu, najednou musel být respirátor. A muselo se testovat, AG testy, jejichž jediným dokladem o – údajné – účinnosti byl „certifikát“ ve zjednodušené čínštině (ty séš lols lojce? Sa kolík? Sa šistapadé? Jó, udélámé… 🙂 ). Toho času jsem četl výsledky testu, jak dopadly lidově demokratické respirátory s (americkou) certifikací N95: některé dokázaly odfiltrovat i jen 2%, namísto 95% (tys těl levné, ty máš levné, slefa, kfalitá!). A burani se vymezovali: jedni v respirátoru i spali, takže si zaplynovali to málo, co jim zbytlo z mozku, a pak už jim z toho úplně hrabalo, no a ti druzí je, zase, úplně zbytečně provokovali. Wunderbar!, jsou zabavení, to je ideální!

Víš, že je někdo blbec vidí každý, krom toho, koho se to exaktně týká. Jim to nevysvětlíš, nezměníš je, a dokud jich bude tolik, kolik jich je (a obávám se, že jich spíše přibývá, než opačně), tak to tak bude a nejde s tím nic dělat. Otevírat oči můžeš tomu, kdo na to má a chce vidět (protože pravda osvobozuje a někdo nechce být svobodný!). Proto mne to, až tak, netankuje. 🙂

Ametyst

Vsechny pravdy, popírané nebo přikryté pokličkou mlčení, prostě jednou probublají na povrch, a manipulátoři nebudou stíhat ty nadskakující pokličky uhlídat. 🙂

zjentek

Ametystík to je úžasné co z tebe „padá“, zbožňuji tě (;

Pepa25

ROFL 🙂 Vůbec se o to nepíše a proto musí lidem otevírat oči videa zápasníka z Karviné – článek na Wipipedii s několika desítkami odkazů vůbec neexistuje, že? 😛 Teď jste ze sebe udělal takového troubu, že výjimečně probíjím, že si mě berete v otázce do huby, což je samozřejmě porušení pravidel …

paul1

Připojuji se souhlasně k „Pepa25“. Celý svět o tom zdaleka neví, to je kec. Pokud znám Aleidrone, tak asi odhaduji, o čem je řeč, ani to nemusím moc číst, nebo jako v tomto případě na to koukat. To je ztráta času. Ale možná na to někdy kouknu. Jo a pro příště pane Aleidrone nevšímej si mne, tak jako činím já Tobě. Prostě jsi pro mne vzduch. rusky Wozduch možná to nepíši správně, ale na vojně nás takhle oblbovali.

aliendrone

paul1>>> JJ, vím pravda BOLÍ a proto „NIC nevidím, NIC neslyším“. :D :D :D
Nejde mi o nějakho Pepu25 nebo paula1, vy jste už jasně demonstrovali to, že vás PRAVDA NEZAJÍMÁ. Nedivím se, že zkouknutí toho videa „je ztráta času“, vy to už PROSTĚ VÍTE PŘEDEM i bez shlédnutí. A vlastně proč něco dodávat, když SÁM PŘIZNÁTE cituji „mne to ani nezajímá“ !! :D :D :D

Celý svět o tom JIŽ VÍ (chápu, že k těm, kteří sledují jen nadpisy a ČT se to nedoneslo). Ostatně nejlepší argument o tom přinesl sám Pepa25, s Wikinou a hojnými odkazy. Chce to jednak pozorně číst, druhak CVAK, CVAK, alespoň TROŠIČKU MYSLET. ;) :)

Jde mi o ty OSTATNÍ, kteří si jsou vědomi toho, že NEVÍ a nevědí, KDE JE PRAVDA.
Tedy o ty, kteří jako malé hloupé děti neslintají nad v odpovědi deklarovanými hloupostmi (ubohým 100milionem „darovaných“ dolarů, které ani NEPOKRYJÍ již vynaložené náklady na podporu Volodymyra a jeho bandy zlodějských gaunerů), když za to (MIMO JINÉ!) např. zaplatíme nákupem F-35, které nás navzdory vládním lžím včetně provozu a výzbroje přijdou ve skutečnosti na BILIONY korun! Co jsou ubohé 2,7 miliardy proti BILIONŮM? Zvláště v dnešní situaci?

Na závěr bych si dovolil skromně podotknout, že si ze školních let ještě něco pamatuji. A to je fakt, že azbuka NEMÁ „W“. Takže by se mělo psát nikoliv „wozduch“, ale „vozduch“. Nicméně chápu, že chybička se vloudí, to se stává. Dokonce i těm, kteří papouškují to, co jim napindá Washington (ano, zde se správně píše „W“- náhoda?) a jeho zdejší poslušní (případně HLOUPÍ) slouhové. ;) :D

Filip84

Vozdukh je ze staroslověnského vozduch, v staroslověnštině je to počasí (znám to z lithurgiky, máš, klasicky, božskou lithurgii svatého Jana Zlatoústého, „paki i paki v miru Gospodu pomolim sja“, a pak je něco „za vozduchov…“ 🙂 ).

Nevím, jak by se „wozduch“ / „wozdukh“, jako, vyslovovalo. No jo, no, doporučil bych, podle páně Baptisty, omývat přirození vlažnou vodou, a ono se to srovná, snad, možná! 🙂

paul1

Tak jsem ten wozduch hledal, ale nenašel, ale fakt jsme na vojně ten termín používali při vyhlášení nějakého poplachu, či nebezpečí. Už nevím, je to přes 60 let. Nakonec to určitě není důležité. S tím přirozením nemusím dělat nic, funguje o.k., ale možná zkusím radu využít, až se podaří nějakému magoru mne vytočit. Není to ale lehké, mně nas.. naštvat může jenom inteligent.

paul1

Díky, já myslel, že to bylo polsky, ale to w tam fakt bylo. No a na youtube koukám jen srandičky typu „Na stojáka“, nebo Simonu atd. To ostatní bývá neověřitelné, i když se tváří zaručeně spolehlivé, tak to jsou ve větší části podvodníci a oblbovači. Taky bych to nestíhal, chodí mi denně spousta videi a zpráv přes e-maily od příbuzných a známých a nechci u PC trávit denně víc jako 2–3 hodiny.

Filip84

Aha… Počasí je polsky pogoda, vzduch powietrze. 🙂

aliendrone

Pepa25>>> No, spíš dostávám záchvat smíchu já. Považovat ANGLICKOU verzi Wikiny za zpravodajské médium, notabene ZDEJŠÍ… (včetně odkazů na zdroje), tak to už chce mít hlavu zastrčenou na „oněch místech“ OPRAVDU HLUBOKO. ;) :D :D

Nicméně děkuji i tak za komentář, který vskutku pobavil, jen tak dál. Srandy není nikdy dost, zvláště v dnešní mizerné době. :)

Na oplátku tedy přihodím i něco já.
„Jaký je rozdíl mezi dezinformací a pravdou?
Asi tak jeden rok!“ ;) :D :D

Pepa25

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Hunter_Biden_lap­top_controver­sy