Peter Kus

Jak objednat ubytování v Dunajské Strede?

Nejlepší odpověď
annas

Ptal jste se před 20 dny, zda si můžete zajistit ubytování v Dunajské Strede přes internet.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohu-si-zajistit-ubytovani-v-dunajske-strede-pres-internet

Vložila jsem vám několik odkazů na objekty, napsala, že najdete mailovou adresu i telefon.
,
Jak objednat? Zavolat, poslat mail nebo využít poštu. Musíte si vybrat objekt, do kterého chcete jet. Rovněž jsem vám minule napsala.

Další odpovědi
gecco

Jak tak sleduju tvé otázky, bylo by nejlepší, kdyby sis do DS zašel – pěšky…
😁

Drap

Telefonicky, písemně nebo po netu.

Lamalam

V Dunajské Stredě to asi bude nejlepší maďarsky.

Emefej

Ubytování v Dunajské Stredě si objednej stejným způsobem, jako v Kolíně nebo v Čelakovicích.

isteron

Lamalam : neboj sa je tam veľa klientov z Bratislavy, cestujú aj z iných miest. Je tam pekný celoročný termál. Recepcia a aj čašníci vám budú rozumieť, keď máte peniaze.