sal-boh

O jakou obec se jedná? Mám foto cca ze 60. let, kde je Hostinec U mlyna, který stojí na rohu ulic Slovenská a J. Fučíka.

Podle krátkého „y“ půjde asi o slovenskou obec (město). Zabývám se genealogií, ve vyhledávačích hledat umím (aspoň se domnívám), ale zatím hledám marně, proto pokládám dotaz. Na fotce jsou jen rohové vstupní dvojdílné dveře, nad nimi vývěska s názvem hostince a po stranách jsou vidět cedule s názvy ulic, takže fotka by s ohledem na stáří cca 50–60 let nic neřešila. Sázím už jen na (asi) slovenské, nejspíše východoslovenské, pamětníky. Fotku bych i tak zveřejnil, bohužel to web neumožňuje …

Odpovědi
gecco

Proč nepřiložíš tu fotku???
😉
Pokud ten hostinec ještě stojí, mohla by napovědět lépe, než názvy ulic.
Doplňuji:
Foto – případně, musíš uploadnout někam na web a sem umístit link…
😉

jejjexk8

Co třeba google mapy? 😉