panxnotdead

Jak nejvíc skočit do dálky?

Poraďte mi, jak nejvíc skočit do dálky a hlavně jak na to, aby mi vyšly nohy před odrazem… díky

Nejlepší odpověď
anonym

Aby vyšly kroky, to je nutné si odzkoušet a odměřit. Pro délku skoku je nejdůležitější pořádný odraz. Takže to chce trénovat nejvíc právě toto – umět se pořádně odrazit a nezkazit to nakonec tím, že při doskoku spadneš dozadu, nebo se za sebou opřeš o ruku.

Další odpovědi
ReHu

Musíš prostě trénovat. A trénuj také sprinty, to se skokem do dálky souvisí.
My jsme si dělali značky pro začátek rozběhu. Párkrát si to zkus a pak si označ místo. odkud se rozbíháš.

venkovan

Zkus někde v terénu přes potok se vzteklým pittbulem za zády.

arygnoc

doooooooooooobre sa odraziť.
a nepadať tak rýchlo na zem.

keď sa ti toto podarí, na kroky kašli.