Jak nejlíp vyleštit metalízu u auta

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím. Já mám auto na to aby mně sloužilo a ne abych já sloužil jemu. Zajedu do myčky nechám umýt , navoskovat a hotovo.

Další odpovědi
venkovan

Vost na metalizu a leštit a leštit. V nejhorším případě použít leštičku.
Po výletě zas auto umýt a leštit a leštit, aby se lesklo.
Po dalším výletě zas umýt a leštit a leštit.
Po následném výletě už dojdete k názoru, že auto je věc které není třeba se stále klanět.

Ar

Ono hodně záleží jak je lak metalízy zvětralý. Pokud je to originál lak tak je ceklem odolný proti UV záření a není tak náchylný na zvětrávání jako „obyč.“ barva. Pokud jde jen o klasické vyleštění tak nejprve auto umýt a osušit (nejlepší je jelenice) pak auto napastovat a rozleštit. Těch várobců past a polishů je spousta. Mezi kvalitní patří SIMONIZ , SONAX, MAFRA, ale i další dělají celkem dobré pasty. Hlavně se zaměřte při nákupu nato aby pasta nedělala na gumě „bíé fleky“
Pokud je lak už opravdu zvětralý použijte Colour Restorer od Simonizu funguje fak skvěle. http://www.nosek-obchod.cz/simoniz-colour-restorer-500ml/
Jedno německé přísloví praví podle čistoty a údržby vozu, poznáš kulturu národa. Je pravda že němce ze „zapráskaným“ autem jen tak neuvidíte

lucka470

Dobrý den, na téma leštění laku jsem našla skvělou stránku http://www.united-c.cz/jak-spravne-rozlestit-lak-auta/ a i vyzkoušela jsem to a zajisté jen doporučuji. Nikdy dříve auto tak nelesklo, doporučuji.

koly.bad

Tak pokud vážně nevíš jak leštit auto, tak se podívej třeba na net, po chvíli hledání jsem našel toto:
http://prakticky-zivot.cz/hobby/au­ta/lesteni-autolaku-rady
Mohlo by to pomoci :)