franta43

jak nejlépe vyhnat krtka a hraboše

Nejlepší odpověď
panenka

Jak je o krtkovi všeobecně známo, má velmi dobrý a citlivý čich. Takže stačí vědět, co mu nevoní a je alespoň dočasně vyhráno. A co mu tedy nastěhovat do nory? Ověřené jsou olomoucké syrečky, ale špatná není ani citrónová kůra. Odpudivé vlastnosti mají také některé rostliny – např. afrikán nebo řebčík královský.

Na hraboše a myši platí, když jim do nor pustíte vodu. Ale pozor! Na krtka tak nevyzrajete. Je totiž dobrý plavec a hromádky dělá, hlavně když se zvýší hladina podzemní vody v jeho norách. Vlastně byste si tak uškodili.

Můžete zkusit krtkovi nafoukat do nory. Jak? Stačí mu tam strčit hadici od vysavače a přepnout sání na foukání. Když potom na začátku zapálíte dýmovnici, efekt bude dokonalý.

Zdroj: http://komtes­ka.blog.cz/0610/u­kol-zni-znicit-krtka

Další odpovědi
FOG

Vzpominam,ze krome vody a dymogamu jsme zakopali nekolik lahvi do zeme,aby trcelo hrdlo a vitr nse jiz postaral o neprijemne zvuky.