franku

Jak nejlépe snížit PH vody v bazénu?Nemyslím drahé přípravky k tomu určené,ale levnější způsob

Doplňuji:
Co třeba peroxid vodíku a pak přeměřit PH?

Odpovědi
DejfCold

sice nejsem zadny chemik, prirodovedec, nebo spravce bazenu ci koupaliste.je mi sice 15 ale nevadi :).
a ted k odpovedi: PH vody (kyselost vody) se snizuje peroxidem pricemz vzniká teplo. slabym peroxidem je napriklad mýdlo – ale asi nechceš/te mít v bazénu mýdlovou vodu že? Ale možná nebude mýdlo cítit kdyz se ti/vám povede udělat PH neutrální.