autacek

Jak nejlépe připevnit bezpečnostní kameru na polystyrenem zateplenou zeď domu a přitom ji nepoškodit?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

http://www.fis­chercentrumzlin­.cz/fasram/s-r_uk1.jpg
Dlouhou hmoždinkou.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Přišroubovat ji na plechovou podložku z Al plechu o rozměru cca 15×15 cm a podložku na omítku přilepit tmelem „Mamut“. Tmel je „kontaktní“ a podložka s kamerou by měla ihned držet.

Arne1

Pokud je zateplení v záruce, měl bys kontaktovat firmu která to dělala aby na základě tvého neodborného zásahu nezrušila záruku.