zjentek

Jak nejlépe postupovat v tomto případě poškození majetku?

Jedu vozem v jednom směru a v protisměru míjím náklaďák. Najednou prásk a v čelním skle je „pavučinka“, precizně kulatá asi 1,2 cm v průměru a skrz tloušťku skla. Nebyla možnost se nikde otočit a zastavit náklaďák. Nemám kameru, fotku taky ne. Nic, jen rozbitý windshield. );

Tak jasně, chápu- nejlepší postup asi bude nechat si prasklinu co nejdříve nějak ošetřit na vlastní náklady a nezdržovat se hloupou otázkou zde na odpovědích, ale… Třeba se tady najde někdo rozumný, kdo mně porádí ještě lépe. Třeba něco, co mě vůbec nenapadlo a proto jsem tady o tom taky nepsal. Děkuji. Smutný, rozbitý zjentek. );

(Ještě doplním, že v úseku je 50ka a itatek v náklaďáku v protisměru to hulil určitě více, hádám tak osmdesát. Ale co já vím, co se vlastně stalo? Fakt, že mě míjel náklaďák ve chvíli, kdy mně „něco“ rozbilo windshield ještě neznamená jeho zavinění, že ano. Chjo…)

Odpovědi
_Bůh_

Zavolat si na pojišťovnu, jestli se jim to chce platit 😁

Viktorie II.

Domluv se s člověkem, který ještě nemá bonusy, za nějakou odměnu, ať to vezme na sebe.

Viktorie II.

  • ů-, jo a dostane to zaplaceno Vatikánskou měnou – Bůh zaplať.