zjentek

Jak nejlépe dosáhnout stavu, kdy se v padmásaně (pozice Vairóčana) odpoutám od země, vznesu a pluji těsně nad objekty?

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že by to chtělo malinko se zhulit. Člověče, vždyť tys mě inspiroval jak lézt po kolmé stěně! To je ono! Jako správný enviromentalista jistě víš, že po trávě se nechodí, po trávě se směje. Když dokáže tohle, proč bys nedokázal levitovat?

Další odpovědi
aliendrone

Potřebuješ k tomu vhodného protivníka. Úderu se říká „zvedák“, ovšem na rozdíl od „háku“ není veden v horizontální rovině, nýbrž ve vertikální zespoda na bradu. Pokud je dobře zasazen, je odpoutání nohami od země a chvilkový průlet těsně nad objekty VELMI pravděpodobný, nicméně OBVYKLE si ho moc neužiješ, bo se budeš nacházet ve stavu psychické neexistence (bezvědomí, KO). ;) :D :D

dubraro

Filmovým trikem.

zjentek

D;D;D; simi málem porval bránici a teď je to ještě horší než to dělo hákem tywoe… musím vydýchat (;(;(;

zjentek

…ovšem v mý otázce MÁ NAOPAK JÍT o hluboké vědomí, při úkonu.

aliendrone

zjentek>>> Sakra, tak to mě mrzí, ta podmínka „při úkonu“. Jo to kdybys chtěl zaručit hluboký zážitek nějakou dobu PO úkonu, když se začneš probírat, to by byla jiná. ;) :)

zjentek

(;(; hovedo…