Aura

Jak nebo přes co prodat osobní věci?

Asi každého hned napadne Aukro. V případě knih, kterých mám doma spousty zase Trh Knih, vzácnější kusy třeba opět přes Aukro. Antikvariáty moc nepřipadají v úvahy. Vykupují za nejnižší možnou cenu, aby na tom pochopitelně vydělaly. To by se zase neoplatilo mně, i když by to bylo zase rychlejší než přes Trh knih.
Mám i velkou spoustu oblečení, ve kterém nechodím, ale které je jako nové. Přes co prodat oblečení? přes aukro asi ne, tak přes co jiného? Napadly mě second handy, ale nevím, jak to v nich chodí a jestli normálně vykupují. (Jistě můžu oblečení darovat, ale tak víte co… potřebuji peníze :)).
Dál třeba „stará“ elektronika – funkční, pár kvalitních hudebních nástrojů, atd.
Nevíte, přes co prodávat kromě toho aukra a trhknih? Znáte nějaký slušný bazar, máte s něčím zkušenosti?

Odpovědi
zjentek

Nejlépe na netu, ale samotného by mě zajímalo, kde tam. Já dávám na Bazoš, Avízo a Sbazar, ale tam je to víceméně bez reakcí, zejména Avízo, to je pase nejvíc. Pak je tady Facebook a na něm jsou konkrétní „bazarové“ skupiny na cokoli/čehokoli. Když se staneš členem některých těchto skupin, můžeš podat HROMADNÝ inzerát do všech bazarových skupin, kterých seš členkou… včetně FB MARKETPLACE, samozžejmě. (;

(Jestli najdeš bazar, kde se inzerují staré oděvy a elektronika a „FIČÍ“ tam inzerce lépe a rychleji, než právě na FB, dej prosím vědět! (; D; D;)

elkon

Dej si inzerát, do místního tisku, nebo v každém větším městě jsou prodejny použitého zboží.