Jiří Bohumil

Jak nebo čím převést audionahrávku ve formátu .3gpp (mobil) na formát .mp3? Nebo ji provést přímo v .mp3.

Na mobilu aplikací „záznam zvuku“ (rekordér) jsem pořídil nahrávku a ta je ve výše uvedeném formátu .3gpp. Potřeboval bych ji ale převést do formátu .mp3, abych ji mohli instalovat jako vyzvánění na mobilu.
Neví někdo o nějaké aplikaci do NB, která by toto dokázala?
Případně poraďte aplikaci, která by zhotovila audionahrávku přímo do .mp3, buďto na NB, nebo v Androidu pro mobil. (Tedy pokud existuje). Díky.

Odpovědi
Arne1

Slyšel jsi už někdy o Google ? Ne ? Tak to je takové webová (Internetová) stránka, která najde vše co chceš. Okamžitě mi sdělila několik návrhů, tenhle byl první:
http://www.zam­zar.com/conver­t/3gpp-to-mp3/

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?si­te=&source=hp&q=3gp­p+to+mp3&oq=3gpp&gs_l=psy-ab.3.0.0l4.4463­.6693.0.9987.5­.4.0.0.0.0.149­.322.3j1.4.0.­...0...1.1.64­.psy-ab..1.4.322.0­..0i131k1.8xKf-uLx0oQ

dr.luha

Audacity – konvertuje a hodí se i pro střih a záznam zvuku.